محل تبلیغات شما

سلام بر شما دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه . امروز امدیم که چند شرکت یا گروه سئو کار خوب که در شیراز فعالیت دارند را خدمت شما معرفی کنیم و کمی راجب انها بحث و گفتوگو کنیم . لطفا تا انتهای این پست با ما همراه باشید . قول میدم مفید باشه????

خب همانطوری که میدونید سئو یک امر واجب و مهم برای کسب و کار های اینترنتی است که سایت دارند. در واقع هدف از سئو سایت جذب کاربر و بازدید و در نهایت مشتری برای فروش خدمات یا کالا به انها است . حالا این مشتری ها و بازدید کننده ها چجوری وارد سایت ما میشن ؟؟؟ از کجا باید بشن؟؟ 

یکی از بهترین راه کار های اون سئو و بهینه سازی وب سایتمون برای موتور های جستوجو همانند گوگل هست . یعنی میایم یه سری کارهایی را انجام میدیم که سایت ما در کلمات کلیدی مد نظر به رتبه های نخست گوگل بیاید. خب حالا فرض کنید مثلا سایتتون در عبارت کلیدی ( خرید کتاب ) در صفحه و رتبه نخست گوگل هست ؟؟؟  در روز چقدر بازدید کننده یا مشتری خواهید داشت ؟ . خب مسلم زیااااااااااااد 

جهت شرکت در دوره اموزش سئو در شیراز میتوانید از سایت های زیر استفاده کنید :

اموزش سئو در شیراز

https://royalsite.ir/website-seo-in-shiraz/

.

خب یکی دیگر از سایت های اموزش سئو سایت فرین

اکادمی است . که میتونید از دوره هایش استفاده کنید . گرچه یه کم گرونه !!!!

اگر بخوام یه سایت خوب دیگه را معرفی کنم برای سئو سایت

سئوکار را معرفی میکنم که خودشون رتبه یک هستن.

در دوره اموزش سئو در شیراز چه چیزهایی را یاد میگیریم ؟

در تمامی دوره های سئو سایت شما دو بخش سئو یعنی سئو خارحی و داخلی سایت را بطور کامل فرا خواهید گرفت . سئو داخلی اون کار هایی هست که در درون سایت خودمون انجام میدیم و سئو خارجی ان دسته از فعالیت هایی است که در خارج از سایت خودمان برای بهبود رتبه سایتمون انجام میدیم .

نحوه برگزاری دوره جامع سئو

بطور کلی دوره اموزش جامع سئو در شیراز به سه طریق انحام میگردد.

1- اموزش سئو بصورت حضوری در شیراز

2-اموزش سئو بصورت انلاین

3- اموزش سئو از طریق پکیج ( فیلم های اموزشی )

پشتیبانی دوره ها به چه شکل است ؟

افردای که در هر کدام یک از این دور ها شرکت کنند. از  پشتیبانی 6 ماهه این دوره بهره مند میگردند.

1- از طریق تیکت

2- از طریق تلگرام

3- از طریق واتساپ 

هزینه دوره های سئو

سایت های مختلف  دوره های سئو را با قیمت و هزینه های مختلفی برگزار میکنند. پیشنهاد میکنم قبل از انتخاب چندین سایت را بررسی و با هم مقایسه کنید ابتدا تا از اشتباه در امان باشید. قیمت معقول برای یک دوره سئو بین 2 تا 4 میلیون تومان میباشد .

ایا با این دوره ها من یک  متخصص سئو  میشوم ؟

قطعا خیلی زود است که بخواهید  حرف از تخصص بزنید . اما من به شما قول میدهیم  که با شرکت در این دوره ها و کسب تجربه کافی و ازمون خطا کردن موارد سئو بزودی میتوانید شما هم یک متخصص سئو شوید . سئو  انقدرها هم که فکر میکنید سخت نیست

در پایان از اینکه وقت گران بهای خود را به ما اختصاص دادید سپاس گزارم

سئو و بهینه سازی وبسایت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها